• PROVOZ ŠD 6,00 – 16,30h

Ranní činnost 6,00 – 7,40h, příchod dětí do 7,30h

Odpolední činnost 11,40 – 16,30h,spojená odd. od 15,15h

• Činnost ŠD zaměřujeme hlavně na relaxaci a odpočinek po vyučování.
  • Připravujeme pro děti také tematicky zaměřené celodružinové akce, např. drakiáda, karneval, apod.
  • Kromě vlastního prostoru, využíváme hlavně školní hřiště a zahradu, příležitostně také hřiště v Doubravické ul.
  • Častým pobytem venku se děti otužují pohybem na čerstvém vzduchu.
  • Na zájmové kroužky probíhající v naší škole děti předáváme vedoucím osobně.

Děti jsou uvolňovány podle údajů vyplněných na Zápisním lístku. Změna je možná pouze písemně na formuláři.

PLATBY za pobyt žáka ve ŠD

• Platba za pobyt žáků ve ŠD na částečnou úhradu neinvestičních nákladů činí 1500,- Kč za dítě a školní rok a je rozložena do tří zúčtovacích období ve školním roce: 1. září – prosinec, 2. leden - březen, 3. duben - červen.
  • Poplatek se hradí v případě, že žák navštívil školní družinu v daném zúčtovacím období alespoň jedenkrát.
  • V mimořádných případech, kdy není možné poskytovat zájmové vzdělávání v plné výši, bude poplatek vybírán zálohově a zúčtován podle aktuální situace. V případě dlouhodobé absence ze zdravotních důvodů je možné se souhlasem ředitele školy a na základě písemné žádosti s prokazatelným doložením zdravotních důvodů úplatu za ŠD vrátit (Příloha 1).
  • Uhrazený poplatek je vratný od měsíce, v kterém nebyla ŠD po celý kalendářní měsíc navštěvována a žádost musí být předložena nejpozději do dvou měsíců od ukončení absence v ŠD, ale nejpozději do konce školního roku, tedy do 31.8.

KONTAKTY ŠD

• telefon: +420 722 951 978