• PROVOZ ŠD 6,00 – 16,30h

Ranní činnost 6,00 – 7,40h, příchod dětí do 7,30h

Odpolední činnost 11,40 – 16,30h,spojená odd. od 15,15h

• Činnost ŠD zaměřujeme hlavně na relaxaci a odpočinek po vyučování.
  • Připravujeme pro děti také tematicky zaměřené celodružinové akce, např. drakiáda, karneval, apod.
  • Kromě vlastního prostoru, využíváme hlavně školní hřiště a zahradu, příležitostně také hřiště v Doubravické ul.
  • Častým pobytem venku se děti otužují pohybem na čerstvém vzduchu.
  • Na zájmové kroužky probíhající v naší škole děti posíláme.

Děti jsou uvolňovány podle údajů vyplněných na Zápisním lístku. Změna je možná pouze písemně na formuláři.

ŠKOLNÉ za školní družinu

• Poplatek je stanoven ve výši 150,-Kč za měsíc.
  • Od šk.roku 2020/2021 je školné placeno ze Školní pokladny.
  • Platba za období září – prosinec 600,- Kč do 15.10.2020.

KONTAKTY ŠD