• ZŠ Nové Hodějovice
  • POPLATKY za školní družinu dle pokynů MŠMT budou stanoveny takto:

KVĚTEN

1. Přihlášení žáci do školní družiny (včetně dětí IZS) 150 Kč/ žáka, a to podle pokynu MŠMT (dle vyhlášky 74/2005 Sb., § 11, odst. 5):

„Ve školní družině stanoví ředitel školy úplatu poměrně poníženou podle délky omezení nebo přerušení provozu, je-li délka omezení nebo přerušení provozu více než 5 dní provozu“.

1. Žáci, kteří se do školní družiny přihlásí v období od 17.5.2021 budou platit 75 Kč/žáka.

• ČERVEN

150 Kč/žáka

....................................................................................................................

• PROVOZ ŠD 6,00 – 16,30h

Ranní činnost 6,00 – 7,40h, příchod dětí do 7,30h

Odpolední činnost 11,40 – 16,30h,spojená odd. od 15,15h

• Činnost ŠD zaměřujeme hlavně na relaxaci a odpočinek po vyučování.
  • Připravujeme pro děti také tematicky zaměřené celodružinové akce, např. drakiáda, karneval, apod.
  • Kromě vlastního prostoru, využíváme hlavně školní hřiště a zahradu, příležitostně také hřiště v Doubravické ul.
  • Častým pobytem venku se děti otužují pohybem na čerstvém vzduchu.
  • Na zájmové kroužky probíhající v naší škole děti posíláme.

Děti jsou uvolňovány podle údajů vyplněných na Zápisním lístku. Změna je možná pouze písemně na formuláři.

ŠKOLNÉ za školní družinu

• Poplatek je stanoven ve výši 150,-Kč za měsíc.
  • Od šk.roku 2020/2021 je školné placeno ze Školní pokladny.

KONTAKTY ŠD