• phoca_thumb_l_hod01
  • phoca_thumb_l_hod02

Vedení školy

 Ředitel školy:  Mgr. Zdeněk Hnilička Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
 Zástupce  Mgr. Karel Hájek Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
 Vedoucí uč. odloučeného pracoviště:  Mgr. Iva Červená Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Třídní učitelé:

 III. D Mgr. J. Bendová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 IV. D Mgr. I. Tichá Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 V. D Mgr. A. Drengubáková Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 I. D Mgr. E. Mezerová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 II. C Mgr. S. Lošonská Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Netřídní učitelé:

 Mgr. I. Červená   Aj, Př, Prv, Tv, Hv, Vv, Pv, Čjh Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
     
 Mgr. T. Polák  informatika Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Asistentka pedagoga:

 Mgr. K.Vachová    
 L. Podroužková    

 

Vychovatelky školní družiny:

 L. Kramlová    
 L. Podroužková  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  
 Bc. M. Pražáková