• phoca_thumb_l_hod01
  • phoca_thumb_l_hod02

Vedení školy

 Ředitel školy:  Mgr. Zdeněk Hnilička Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
 Zástupce 1. stupeň  Mgr. Karel Hájek Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
 Zástupce 1. stupeň:  Mgr. Iva Červená Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Třídní učitelé:

 I. D Mgr. J. Bendová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 II. D Mgr. E. Mezerová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
III. C Mgr. S. Lošonská Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 IV. D Mgr. A. Drengubáková Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 V. D Mgr. I. Tichá Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
     

 

Netřídní učitelé:

 Mgr. I. Červená   Aj, Př, Prv, Tv, Hv Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Mgr. K. Vachová Aj Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. P. Mendlíková Čj, M, Vv, Tv Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
     
 Mgr. T. Polák  informatika Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Asistentka pedagoga:

Mgr. K. Vachová    
 Mgr. I. Tichá    
 L. Podroužková    

 

Vychovatelky školní družiny:

 L. Kramlová    
 L. Podroužková  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  
 Bc. M. Pražáková