• ZŠ Nové Hodějovice
  • ZŠ Nové Hodějovice
  • ZŠ Nové Hodějovice

Ve středu 11. 10. 2023 se uskutečnil 2. ročník národní soutěže Sportovní den mládeže s TAJV v Českých Budějovicích na venkovním multifunkčním hřišti v Nových Hodějovicích pro žáky školy. Sportovní akce TAJV v Českých Budějovicích patřila mezi 250 semifinálových turnajů v České republice. Účastníci turnaje se utkali v soutěžním pětiboji, který byl složen z fotbalu, florbalu, házené, frisbee a tenisu.

Vítězný tým, společně s oceněním, obdržel nominaci na závěrečný šampionát, Národní finále v Kladně, který se bude konat 9. 12. 2023 v Kladenské sportovní hale. Na Národním finále budou postupující finalisté reprezentovat zejména Základní školu Dukelská, město České Budějovice a Jihočeský kraj.

Sportovní den mládeže s TAJV v Českých Budějovicích byl zrealizován za podpory statutárního města České Budějovice a partnerů soutěže.