• phoca_thumb_l_hod01
  • phoca_thumb_l_hod02

Vstup do 1. třídy je důležitým životním mezníkem. Proto se v naší škole snažíme, aby úvod školní docházky byl pro každého prvňáčka i rodiče příjemným, nenásilným momentem, nezapomenutelnou a milou vzpomínkou.

Díky menšímu počtu dětí na škole se nám daří vytvořit pohodovou, rodinnou atmosféru během celého školního roku. Zakládáme si nejen na kvalitní výuce, ale také na výchově, utváření a rozvoji osobnosti, která obstojí před každou studijní i životní překážkou.

Spolupracujeme s MŠ Staré Hodějovice – návštěvy nebo společná účast na různých mimoškolních akcích.

Především se však dodržuje tradice „ Dnu otevřených dveří“, kdy k nám předškoláci přicházejí, zapojí se do výuky a nanečisto si vyzkouší, jak to v opravdové škole funguje.

Každý je u nás vítán!!