• 01

Vedení školy

 Ředitel školy:  Mgr. Zdeněk Hnilička Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
 Zástupce  Mgr. Karel Hájek Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
 Vedoucí uč. odloučeného pracoviště:  Mgr. Iva Červená Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Třídní učitelé:

 II. D Mgr. J. Bendová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 III. D Mgr. I. Červená Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 IV. D Mgr. A Drengubáková Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 V. D Mgr. E. Mezerová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 I. C Mgr. S. Lošonská Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Netřídní učitelé:

 Mgr. L. Řehořová   Aj, Př, Prv, Tv, Hv Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
     
 Mgr. T. Polák  informatika Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Asistentka pedagoga:

 Mgr. K.Kulíšková    
 L. Podroužková    

 

Vychovatelky školní družiny:

 L. Kramlová    
 L. Podroužková  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  
 Bc. M. Pražáková